Listen to a podcast, please open Podcast Republic app. Available on Google Play Store and Apple App Store.
| Episode | Date |
|---|---|
|
TRMAL: Přestup do Portugalska byl správnou volbou. FIFA pointy mě stály hodně. | OD HLAVY K PATĚ #23
|
Aug 01, 2021 |
|
PODROUŽEK: Plavšičovým přestupem jsme si byli jistí. Slavia vyhraje titul. | OD HLAVY K PATĚ #22
|
Jul 25, 2021 |
|
VESELÝ: Nová identita Sparty je skvělá, eSportem chceme oslovit nové diváky. | OD HLAVY K PATĚ #21
|
Apr 25, 2021 |
|
NENY: BETA mi pomohla ukázat jaký jsem. Za 10 let už budu mrtvý. | OD HLAVY K PATĚ #20
|
Apr 18, 2021 |
|
KOOZY: Johny a Eme by neměli být v jednom týmu. S Mikim jsme si nerozuměli. | OD HLAVY K PATĚ #19
|
Apr 11, 2021 |
|
JANKTO: Hrát s Ronaldem mě neláká. Mikiho jsem musel vyhodit, porušil smlouvu. | OD HLAVY K PATĚ #18
|
Apr 04, 2021 |
|
VILKO: Barcelona je ve sra*kách. Vytáčí mě, jak jsou lidi hloupí. | OD HLAVY K PATĚ #17
|
Mar 28, 2021 |
|
THE TOP: Práža dělal trash kontent. Můj YouTube není o mně, ale o mém obsahu. | OD HLAVY K PATĚ #16
|
Mar 21, 2021 |
|
SVĚCENÝ: Dabing FIFY vydělal dost peněz. Berbra bych do Tiki-Taka nepozval. | OD HLAVY K PATĚ #15
|
Mar 14, 2021 |
|
XLSTRIKE: Na YouTube jsem musel skončit, chci se živit editováním videoklipů pro rapery. | OD HLAVY K PATĚ #14
|
Mar 07, 2021 |
|
KUCHTIČ: Víkendovou ligu bych zrušil. Plat ve Slavii by mě uživil. | OD HLAVY K PATĚ #13
|
Feb 28, 2021 |
|
MARCEK: Rocket League chytnul obrovský hype. Chtěl bych se tím živit. | OD HLAVY K PATĚ #12
|
Feb 21, 2021 |
|
CAABIK: FIFA je předražená, streamováním a točením videí se neuživím. | OD HLAVY K PATĚ #11
|
Feb 14, 2021 |
|
HATERIS: Na Zélandu jsem si žil svůj sen. Dítě ještě nechci, necítím se na to. | OD HLAVY K PATĚ #10
|
Feb 07, 2021 |
|
EMERICKSON: Nelíbí se mi, jak se Johny choval. Kvůli FIFĚ jsem prokopl MacBook. | OD HLAVY K PATĚ #9
|
Jan 31, 2021 |
|
SKILINE: Dostávám žluté dolary za ráčkování, spolupráce s kasinem je zlatý důl. | OD HLAVY K PATĚ #8
|
Jan 24, 2021 |
|
HUHNAK: FIFA pointy by neměly být ve hře. FIFA 20 byla nejhorší FIFA všech dob. | OD HLAVY K PATĚ #7
|
Jan 17, 2021 |
|
DRISKE: Český FIFA eSport často nedává smysl, kluby to dělají špatně. | OD HLAVY K PATĚ #6
|
Jan 10, 2021 |
|
THE JOHNY: Rozchod s přítelkyní mě naučil neřešit hejt, beef s Emem už je pryč. | OD HLAVY K PATĚ #5
|
Jan 03, 2021 |
|
FC MARTIN: Chci být nejlepší hráč FIFY na světě, hejty mě motivujou. | OD HLAVY K PATĚ #4
|
Dec 27, 2020 |
|
PRÁŽA: Hate už dávno neřeším, jsem workoholik a vydělává mi to velký peníze. | OD HLAVY K PATĚ #3
|
Dec 20, 2020 |
|
DŽEJBRC: Z fanouška střihačem | OD HLAVY K PATĚ #2
|
Dec 13, 2020 |
|
GUDU: Mám novou práci, videí bude míň. Dělat ze sebe klauna už mě nebaví. | OD HLAVY K PATĚ #1
|
Dec 06, 2020 |