OD HLAVY K PATĚ

By Mich Sako

Listen to a podcast, please open Podcast Republic app. Available on Google Play Store and Apple App Store.

Image by Mich Sako

Category: Careers

Open in Apple Podcasts


Open RSS feed


Open Website


Rate for this podcast

Subscribers: 2
Reviews: 0
Episodes: 23

Description

Podcast o konkrétním hostovi nebo hostech, se kterými se bavím o různých tématech, která s nimi souvisí. Doufám, že se dozvíte něco zajímavého, co jste ještě nevěděli a rozšíříte si tak obzory. Příjemný poslech!

Episode Date
TRMAL: Přestup do Portugalska byl správnou volbou. FIFA pointy mě stály hodně. | OD HLAVY K PATĚ #23
Aug 01, 2021
PODROUŽEK: Plavšičovým přestupem jsme si byli jistí. Slavia vyhraje titul. | OD HLAVY K PATĚ #22
Jul 25, 2021
VESELÝ: Nová identita Sparty je skvělá, eSportem chceme oslovit nové diváky. | OD HLAVY K PATĚ #21
Apr 25, 2021
NENY: BETA mi pomohla ukázat jaký jsem. Za 10 let už budu mrtvý. | OD HLAVY K PATĚ #20
Apr 18, 2021
KOOZY: Johny a Eme by neměli být v jednom týmu. S Mikim jsme si nerozuměli. | OD HLAVY K PATĚ #19
Apr 11, 2021
JANKTO: Hrát s Ronaldem mě neláká. Mikiho jsem musel vyhodit, porušil smlouvu. | OD HLAVY K PATĚ #18
Apr 04, 2021
VILKO: Barcelona je ve sra*kách. Vytáčí mě, jak jsou lidi hloupí. | OD HLAVY K PATĚ #17
Mar 28, 2021
THE TOP: Práža dělal trash kontent. Můj YouTube není o mně, ale o mém obsahu. | OD HLAVY K PATĚ #16
Mar 21, 2021
SVĚCENÝ: Dabing FIFY vydělal dost peněz. Berbra bych do Tiki-Taka nepozval. | OD HLAVY K PATĚ #15
Mar 14, 2021
XLSTRIKE: Na YouTube jsem musel skončit, chci se živit editováním videoklipů pro rapery. | OD HLAVY K PATĚ #14
Mar 07, 2021
KUCHTIČ: Víkendovou ligu bych zrušil. Plat ve Slavii by mě uživil. | OD HLAVY K PATĚ #13
Feb 28, 2021
MARCEK: Rocket League chytnul obrovský hype. Chtěl bych se tím živit. | OD HLAVY K PATĚ #12
Feb 21, 2021
CAABIK: FIFA je předražená, streamováním a točením videí se neuživím. | OD HLAVY K PATĚ #11
Feb 14, 2021
HATERIS: Na Zélandu jsem si žil svůj sen. Dítě ještě nechci, necítím se na to. | OD HLAVY K PATĚ #10
Feb 07, 2021
EMERICKSON: Nelíbí se mi, jak se Johny choval. Kvůli FIFĚ jsem prokopl MacBook. | OD HLAVY K PATĚ #9
Jan 31, 2021
SKILINE: Dostávám žluté dolary za ráčkování, spolupráce s kasinem je zlatý důl. | OD HLAVY K PATĚ #8
Jan 24, 2021
HUHNAK: FIFA pointy by neměly být ve hře. FIFA 20 byla nejhorší FIFA všech dob. | OD HLAVY K PATĚ #7
Jan 17, 2021
DRISKE: Český FIFA eSport často nedává smysl, kluby to dělají špatně. | OD HLAVY K PATĚ #6
Jan 10, 2021
THE JOHNY: Rozchod s přítelkyní mě naučil neřešit hejt, beef s Emem už je pryč. | OD HLAVY K PATĚ #5
Jan 03, 2021
FC MARTIN: Chci být nejlepší hráč FIFY na světě, hejty mě motivujou. | OD HLAVY K PATĚ #4
Dec 27, 2020
PRÁŽA: Hate už dávno neřeším, jsem workoholik a vydělává mi to velký peníze. | OD HLAVY K PATĚ #3
Dec 20, 2020
DŽEJBRC: Z fanouška střihačem | OD HLAVY K PATĚ #2
Dec 13, 2020
GUDU: Mám novou práci, videí bude míň. Dělat ze sebe klauna už mě nebaví. | OD HLAVY K PATĚ #1
Dec 06, 2020