פותחות הכל

By נעמי לבוב וקורין קיציס

Listen to a podcast, please open Podcast Republic app. Available on Google Play Store.


Category: Society & Culture

Open in Apple Podcasts


Open RSS feed


Open Website


Rate for this podcast

Subscribers: 8
Reviews: 0

Description

פודקאסט חדש מבית הפודיום: נעמי לבוב וקורין קיציס לוקחות בכל פרק נושא אחד, פותחות לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחות (או משתדלות) לעשות את זה ברמת כנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם (כך הן מקוות) של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר. פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.

Episode Date
זה לא אישי - עם דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 33
52:49

רגע לפני שהחגים הולמים בנו במלוא עוצמתם, קורין אירחה את דורין בשולחן החג לשיחה עם החיים עצמם ועוד קצת. על הריקנות מאז שאמא שלה נפטרה, הרצון להפסיק לשים כוכביות, למה הטוק שואו שלה כשל? מתי הורידו אותה מהבמה? ואיך היא התאוששה מזה? עד כמה אנחנו מודחקות? כמה שנים יעברו עד שמיניות תפסיק להפעיל גברים? ולמה תל אביב היא פלסטר מעולה לפצעים שלנו?

Sep 25, 2022
יומן: איך זה שכולנו יחד מרגישות בודדות וחריגות? | פותחות הכל, פרק 32
01:02:55

קורין קיציס מארחת את נועה ארנברג, זוכת פרס האקדמיה על התסריט ל"האחיות המוצלחות שלי" לשיחה על הדבר הכמוס ביותר לנו - כתיבת יומן. האם ציורי האדם הקדמון הם למעשה היומן הראשון? טראש טוק עם עצמנו, כמה מהמאזינות שלנו עדיין כותבות יומן? ללמוד להכיר את עצמנו דרך הכתיבה, הקשר לימימה והאם אנה פרנק הייתה משפיענית?

Sep 18, 2022
שברון לב: החור שבלב, רחמים עצמיים והאם אפשר לרפא אותו? | פותחות הכל, פרק 31
59:19

קורין ממשיכה להנות מההתבגרות, השבוע היא מארחת את חברתה הטובה שהיא בעצם הפודקאסט של חייה - היוצרת, הבמאית ואשת התיאטרון הילה גולן. דיברנו על ההבדלים בין שברון לב בגיל 17 לגיל 36, למה זה כואב כל כך? הסרטים עליהם גדלנו, מה קורה לנו שאנחנו מרגישות דחויות? הזמנה למפגש עם עצמנו והאם אובססיה זה דבר נשי? מוקדש לכל מי שנשבר לה הלב.

Sep 11, 2022
אמנות המצחק. או בקיצור, צחוקים. אורחת: לאה לב | פותחות הכל, פרק 30
01:05:16

קורין מארחת את הסטנדאפיסטית ומגישת הפודקאסט "אבלמה" ויחד הן פותחות הכל על צחוקים.  הן ממש השתדלו להיות רציניות אבל לפעמים, הדרך לכנות עוברת דרך הומור.  על הכישרון להעלות חיוך, מאיפה נובע הצורך של לאה להצחיק, ההבדל המהותי בין ירידות לצחוקים ואיפה עובר הגבול בין הומור עצמי לגזענות? בונוס: חזיונות צלולים של קורין באמסטרדם.

Sep 06, 2022
מפגש בין חרדית לחילונית. אורחת: אפרת ברזל | פותחות הכל, פרק 29
01:14:00

מה זה קנאת חרדים וכמה משחקי מילים אפשר לעשות בפרק אחד?

אפרת ברזל, עיתונאית ואשת תקשורת חרדית שגדלה בבוהמה התל אביבית ועברה צד, מסבירה מה אנחנו לא יודעות על העולם החרדי וצריכות לדעת, איך זה להיות אישה חרדית ומה כל צד יכול להרוויח מהשני.  שיחה פתוחה ומרגשת בין קורין ואפרת שמצליחה לקרב לבבות.

Aug 28, 2022
הורות והתבגרות. אורח עם מעמד של vip: דורון המבורגר | פותחות הכל, פרק 28
01:06:32

דורון, בן הזוג של קורין והשותף שלה להורות מעמיד אותה על הפודיום (וגם על הגרדום) של ההורות והיא אותו בחזרה. הסיפור מאחורי ההורות המוקדמת שלהם, וגם: למה ילד שנושך בגן הופך למתנה הכי גדולה בהתפתחות שלהם כזוג וכאנשים?

לשמירת מקומות בסדנה של אפרת שמיר >>> https://bit.ly/ideserve_nc קוד קופון: NC10

Aug 21, 2022
אישה חיה: נוכחות, מיניות רגשות וריצוי. אורחת: נרקיס אלון | פותחות הכל, פרק 27
01:06:03

למה קורין מקנאה בנרקיס ומה גרם לה להתרגש כל הלילה לאירוח שלה?

פרק ראשון עם צאתה של נעמי לחופשת לידה מביא את קורין ונרקיס לצלול לשיחה על תעדוף עצמנו והמיניות, פצעים מהעבר, כאב למול מזור וקבוצת הפייסבוק ששינתה את חייה של קורין.

נרקיס נותנת בראש בפינת כמה את עם יכולות אילתור שלא מביישות את הראפ של קורין ונעמי בימים יפים.

 

לינק לספר של נרקיס >>>

https://www.narkisalon.com/he/my-book

לשמירת מקומות בסדנה של אפרת שמיר >>>

https://bit.ly/ideserve_nc

Aug 14, 2022
מה שקורה בלייב נשאר בלייב | פותחות הכל, פרק 26
01:08:02

רגע לפני שנעמי יוצאת לחופשת לידה, קורין ונעמי נפגשו בבית אריאלה עם 100 מאזינות (ומאזין) להקליט פרק לייב מצונזר קלות (תגיעו ללייב הבא - ככה לא תפספסו כלום). דיברנו על העבר - איך הפוד התחיל? ההווה - לשים דאודורנט או לא? והעתיד - מה יהיה עכשיו? וגם: הפרק הכי קשה, הרגע הכי מצחיק, הקשר בין דעה לחור תחת, מה עושים כשההורים של בן הזוג לא אוהבים אותנו ובעיקר - מלא מלא אהבה מהקהל. היה מוש. וגם ראפ (לייב!) היה שם

Jul 31, 2022
גבריות: שק של טי אן טי שעומד להתפוצץ או מבט על העולם דרך המשקפיים של הלב? עם שי אביבי ואורן יוסיפוביץ | פותחות הכל, פרק 25
01:14:20

נעמי וקורין בפרק עם גברים ועל גבריות.  בכל זאת, הם 49% מהאוכלוסיה, אז אי אפשר להתעלם מהם, וגם מהעובדה שאנחנו ממש אוהבות אותם. הזמנו לאולפן את הגברברים שי אביבי ואורן יוסיפוביץ למפגש פסגה בין המינים. על גיל הישיבה, החלפת פנצ'ר שהפכה לרגע מכונן, בודי אישיוז בקרב גברים, תודעת פורנו, החופש לא להילחם בטבע ודירוג הטסטוסטרון המפתיע של חברי החמישייה הקאמרית. אפילו השתמשנו בסייפטי וורד.

Jul 24, 2022
התבגרות, הדור הבא: כל גיל והצרות שלו, הטרדות בילט אין והקשר עם ההורים | פותחות הכל, פרק 24
01:10:03

אחרי שאירחו את דורין אטיאס לשיחה על התבגרות, קורין ונעמי הזמינו הפעם שתי טינאייג'ריות, הללי לונדון-דקל וטליה בלבן כדי לנסות להבין עוד קצת על הנושא. אז הפעם פותחות הכל" התבגרות - מהצד השני. דיברנו על הדאגות של גיל 18, טנטרום בכי על המיטה, עד כמה אנחנו קרובות לאימהות שלנו? תקשורת טקסטואלית או פנים מול פנים? הגרעפס ששמר על נעמי, ואיך מתחילים עם בנים בגיל הזה? הפעם ראפ אין, אבל משפט זהב לאמהות דווקא יש.

Jul 17, 2022
לרלור נעים | פותחות הכל, פרק 23
53:49

נעמצ'י וקוריקי חזרו לעשות את מה שהן הכי אוהבות לעשות - ללרלר יחד על החיים בפרק נטול אג'נדה. למה קורין נראית כאילו עלתה לה האקסטא, הנאד שברח לנעמי מול כל הכיתה. מה לעשות שאתן רוצות מין ובן הזוג דווקא מעדיף לאכול פיסטוקים, ומי היינו השבוע. כל זאת ועוד, פלאס ראפ ללא זעם עם טעם של פעם.

Jul 10, 2022
צאו לנו מהרחם! למה הממשל האמריקאי העביר את ההחלטה למדינות ואיך זה משפיע עלינו? | פותחות הכל, פרק 22
01:04:20

כבר כמה ימים שקורין מסתובבת עם כיווץ בבטן בגלל החלטת בית המשפט העליון בארה"ב ובהיעדרה של נעמי, הביאה חיזוק משולש! דנדי מגן, בעלת תואר שני בהיסטוריה אמריקאית, רעות ענבר, אשת תוכן, פעילה פמיניסטית ויועצת פרלמנטרית בעבר וטל שפייכלר (תזכרו את השם) לשיחה על הסדר הקיים מול החדש, פטרונות רפואית, למה השיח על הפלה עדיין בגדר טאבו? פמיניזם מגוון, הכעס על ביידר-גינסבורג ומה הסיכוי שגם במקרה הזה נלך בעקבות האמריקאים?

Jul 03, 2022
זהות מקצועית: קריירה, מיתוג עצמי, אותנטיות והצלחה. אורחת: דניאל קיציס | פותחות הכל, פרק 21
01:27:44

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם מארחות את דניאל קיציס - אופה ואושיית רשת (ואחותה של קורין) לשיחה צפופה על הפרעות קשב, ערך עצמי, שיווק ואותנטיות. מה דניאל למדה על עצמה, מה הבעיה של נעמי עם המילה הצלחה ומה קורין פוחדת שיגלו עליה?  בסוף הפרק קורין מארחת את עופרי בס, בעלת המותג ליליקאי לשיחה על אקנה! וכמובן - ראפ לסיום.

Jun 26, 2022
יצירתיות: שינוי פורמט בדייט, טיימר כדרך חיים, ואיך יצרתיות בעצם יכולה לשנות את כל הסיפור. אורחת: יעל ביאגון ציטרון | פותחות הכל, פרק 20
01:05:33

פותחות הכל והפעם - הבנות אירחו את יעל ביאגון ציטרון במאית, דרמטורגית, מלווה אמנותית ומייסדת שותפה של מועדון ׳כתב׳, כדי לדבר על יצירתיות והמקום שלה בחיים שלנו. על יצירתיות ככלי לפתירת בעיות והתמודדות עם חרדה, איך הופכים דייטים ליצירתיים ואיך לגרום לילדים להתקלח (לא שמקלחת זה חשוב באמת) בעזרת יצירתיות. וגם: שיר קצבי ביותר לסיום.

Jun 19, 2022
תיקון: פרק שמתחיל בשבועות ונגמר בטוקבקים | פותחות הכל, פרק 19
48:57

פותחות הכל, והפעם - תיקון. מה זה ״תיקון ליל שבועות״? למה אנחנו לא פשוט לומדות לתקן דברים בבית, לקנות חדש במקום לתקן וכן! זה גם משפיע לנו על הזוגיות, ואיך אומנות יפנית קשורה לכל הסיפור? וגם: נעמי על האהבה ברחוב ושיר ראפ לסיום.

Jun 12, 2022
זוגיות ארוכת שנים: קורין חושפת את בן זוגה ויחד הם מדברים על יחסים, סודות, תשוקה, שחיקה ודורון אפילו מקריא סיפור מקורי | פותחות הכל, פרק 18
01:01:12

נעמי עמוסה בעבודות ועל כן קורין אירחה את בן זוגה, היוצר והאבא - דורון המבורגר. השניים מדברים על קשר ארוך שנים המורכבות והעומקים שמביא איתו. ילדים, מיניות, העולם שבחוץ ועוד ועוד.  אה כן וכמובן מה הסוד לזוגיות טובה

Jun 05, 2022
התבגרות: פרק שמוקדש כולו לדבר המפחיד והבלתי נמנע הזה שנקרא התבגרות (ויש שיגידו אפילו הזדקנות). מה כיף בזה ומה לא, ואיך עושות את זה נכון? אורחת מיוחדת: דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 17
01:14:42

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם - איך מתבגרות. הבנות הזמינו את דורין אטיאס, סטייליסטית אושייה והקראש של קורין (מאז ׳מחוברים׳), לדבר על הכל: קמטים, שיער מאפיר, חרמנות ורלוונטיות, ואיך לתת לעצמנו יד.

ובסוף הפרק עופרי בס, קוסמטיקאית ובעלת המותג לילי קאי שעונה על שאלות המאזינות

לעוד פרטים: https://www.lillykai.com

Jun 01, 2022
הריון ולידה: היחס מהסביבה, תינוק כמשל לטמגוצ’י והדברים הכי מפחידים בלידה | פותחות הכל, פרק 16
01:07:42

פותחות הכל, והפעם: הריון ולידה. נעמי וקורין מארחות את נועם גונן, יועצת התפתחות ומומחית לוויסות חושי כדי לדבר על לידה. המיתוס על הלידה האורגזמית, ההבטחה שקורין הבטיחה לעצמה בזמן הלידה השניה, והזכות הבסיסית שלנו לבהות בבית קפה. וכמובן שיר סיום.

May 22, 2022
דפוסים: סופגים הכל בילדות, התנהגות מול הרגל, ומרקורי בנסיגה | פותחות הכל, פרק 15
41:18

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם - דפוסים. מה ההבדל בין הרגל לדפוס, מה זה ״התארגנות״,  ומאזינות משתפות על הדפוסים שלהן. וגם: הטריק של נעמי לעזור לילדה שלה להבריא בזמן מחלה. וכמובן, שיר ראפ לסיום.

הפרק בשיתוף החברות החדשות שלנו בליליקאי: https://www.lillykai.com

May 15, 2022
עצמאות: תלות כלכלית אל מול חופש כלכלי, הסיפור הכואב על העוגה של קורין, ו׳סיגפו׳ במושב האחורי של האוטו | פותחות הכל, פרק 14
48:05

נעמי וקורין חוזרות לפתוח הכל, והפעם – עצמאות. נעמי על הרגע שבו הרגישה עצמאית בפעם הראשונה, מתי קורין עזבה את הבית? (רמז: מוקדם) ואיך אנחנו כהורות יכולות ללמד את הילדים שלנו להיות בעצמאות רגשית. וגם, בפעם הראשונה בתולדות הפודקאסט – שיר סיום אקוסטי בלי אוטו טיון, לייב עם דניאל מנהל האולפן על הקלידים.

May 08, 2022
פורקות הכל: נעמי וקורין בטיפול זוגי בלייב | פותחות הכל, פרק 13
01:19:45

פרק למיטיבות ומיטיבי לכת בלבד!!! נעמי וקורין מביאות את המשבר לאולפן ההקלטות- בלי פילטרים. והזמינו את סיון טמיר משגב שתעזור להן. האם הן יצלחו את המשבר? האם יהיו דמעות? (רמז- כן) והאם יהיה ראפ בסוף למרות הכל? אזהרה: פרק כבד לפניכן.

May 01, 2022
ניקיון: ניקוי רעלים בגוף ובנפש, מחנה נעמי נגד מחנה קורין, ופוצי שמוצי פאפי סקס | פותחות הכל, פרק 12
47:01

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם לכבוד הפסח - ניקיון. הבנות מנקות את השולחן ופותחות הכל על 'פותחות הכל׳. מה עושים כשיש משקעים? ומי מהבנות אוהבת ניקוי רעלים? (רמז: נעמי) וגם: כמה את מ-1 עד 10, תרבות הניקיון החולה ולינק לדף עבודה מומלץ (כאן למטה בקישור) *פרק נטול ראפ סיום, כי הלכנו על קו נקי.

Apr 17, 2022
ריב: שבירת דלתות, בכי מניפולטיבי, וריב אמיתי בשידור | פותחות הכל, פרק 11
44:29

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם - ריבים. מה זה בעצם ריב, איך אפשר לפתור את הלופ של ריבים חוזרים, מאזינות משתפות בטריקים שלהם לסיים ויכוח (רמז: בכי), הבת של נעמי נותנת שעור קצר על אהבה, וכמובן ראפ זעם לסיום.

Apr 10, 2022
הכרה: הצורך שלנו בה, הערכה בין בני הזוג והסיפור של נעמי על הזכייה בפסטיבל | פותחות הכל, פרק 10
59:25

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם: הכרה. על הצורך העמוק בהכרה, וכמה חשוב לנו שיגידו לנו תודה.  נעמי משתפת חוויות מפסטיבל סירייס מאניה וגם: קורין מנסה סולו בשיר סיום קצבי

Apr 03, 2022
התמודדות עם דחייה, השתחוות בשיחים, קורין נגד תרבות הבושם | פותחות הכל, פרק 9
53:40

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם : דחייה. מה עושות עם זה? איך מתמודדים עם התחושה?  נעמי חושפת את ההרגל המגונה שלה אחרי אודישנים, וקורין יוצאת על תרבות הבושם, מי את מ-1 עד 10 ושיר ראפ לסיום

Mar 27, 2022
חברות: על קנאה, פרידות וסוגי חברות | פותחות הכל, פרק 8
54:43

פרק שכולו שאלות ותשובות בנושא חברות. איך מתמודדים עם קנאה? מתי יודעים שצריך לסיים חברות? האם יש כזה דבר חברות אפלטונית? ועוד מלא שאלות שאתן ואתם שאלתם. והפעם במקום ראפ סיום - בלדת חברות.

Mar 20, 2022
כסף: תודעת שפע, הראיון של רותם, והסולחה הגדולה עם רפי רשף | פותחות הכל, פרק 7
57:47

נעמי וקורין פותחות הכל על כסף. הראיון שגרם להן להרגיש נעים לדרוש, קורין והשפע שהגיע אליה, מה הקשר בין נעמי לויקיפדיה, ואיך זה להיכנס להריון כשאת מפורסמת (ומזמנת קמפיין) וגם: מה זו תודעת שפע? והאם כסף באמת שווה אושר? (רמז: התשובה היא לא)

Mar 13, 2022
האמהות מגיעות לאולפן: פרק מיוחד ליום האישה | פותחות הכל, פרק 6
49:44

לקראת יום האישה, נעמי וקורין מארחות את הנשים שעיצבו את התודעה שלהן כנשים, לשיחה אינטימית. שיחה עם אימהות על אימהות, ההתקדמות שעשו הנשים בעשורים האחרונים, מעבר בין דורי והשלמה עם הגוף. וגם: סיבוב מיוחד של ״כמה את מ-1 עד 10?״, ולבקשת המאזינות - הבנות חוזרות לסיים את הפרק עם שיר ראפ גם חינני וגם מביך, שהן מאלתרות על המקום באולפן.

Mar 06, 2022
מבוכה: הדרך המבריקה של נעמי להימנע מהטרדות, קורין הצטרפה לחוג תיאטרון וחוסר טאקט מול ריקי גל | פותחות הכל, פרק 5
46:41

נעמי וקורין חוזרות לפתוח הכל והפעם עומדות זקופות מול המבוכה. על אנשים וסיפורים מביכים. נעמי מספרת על חוסר טאקט מול ריקי גל, קורין על המבוכה מול קבלת הגוף, מאזינות מספרות על דברים מביכים שקרו להן ושיר ראפ קטלני שמסכם את הפרק

Feb 27, 2022
טיפול: פסיכולוגיה כן או לא? דיבייט סוער והטיפול שזעזע את נעמי | פותחות הכל, פרק 4
47:56

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם על המוקד- טיפולים. סשן דייבייט שנגמר בתיקו (אבל בתכלס נעמי ניצחה), מאזינות מספרות על טיפולי יופי שבכלל לא גורמים להן להרגיש יפות, ולקינוח- רשימת הפסיכואקסים העסיסית של נעמי וקורין.

Feb 20, 2022
שיתוף: טריפ של אמת, תמונות עירום ורפי רשף | פותחות הכל, פרק 3
41:33

נעמי וקורין פותחות הכל על שיתוף: הביקורת העצמית על האופן בו הן מציגות את עצמן, נעמי מדגימה איך היא משנה מצב רוח בעזרת צעקות, קורין מספרת על שיתוף תמונות גוף באינסטגרם (שיתגוף) והנזיפה שקיבלה מהמנהלת על תמונות עירום שלה ברשת. וגם: המאזינות שלנו משתפות על פנטזיות ויחסים

Feb 13, 2022
חלומות: סיוטים חוזרים, האם אפשר לשלוט בחלומות שלנו, ומי הייתה עם בראד פיט?! | פותחות הכל, פרק 2
49:17

חוזרות לפתוח הכל, והפעם: נעמי מספרת על חלומות צלולים ועל בן זוג דמיוני, קורין מוכיחה שחלומות מתגשמים כל הזמן, ומי בכלל אמר שחייב להיות לנו "חלום"? ופריסטייל ראפ שמסכם את הפרק על ביט.

באולפן: נעמי לבוב וקורין קיציס עורך הפודקאסט: יואב יהב

מוזמנות/מוזמנים להיכנס לאתר של אקו סטור ולעשות טוב www.ecostore.co.il

Feb 06, 2022
התחלות: הדייטים הלוהטים מתקופת הטינדר, הפעם הראשונה שלנו | פותחות הכל, פרק 1
47:37

חדש מבית הפודיום! נעמי לבוב וקורין קיציס בפודקאסט חדש ומשוחרר שבו בכל פרק הן ייקחו נושא ויפרקו לו את הצורה, בבחינות של גוף, נפש ויחסים.

ולסיפתח, איך לא - התחלות. נעמי סיפרה על דייטים ביזאריים שהיו לה מהטינדר, קורין הסבירה איך לדעתה צריך להתחיל עם בחורה, ושתיהן סיפרו על הפעם הראשונה שלהן. 

וגם: בסוף כל פרק, החל מזה — שיר ראפ פריסטייל שמסכם את הפרק, הישמרו נא!

באולפן: נעמי לבוב וקורין קיציס עורך הפודקאסט: יואב יהב

מוזמנות/מוזמנים להיכנס לאתר של אקו סטור ולעשות טוב www.ecostore.co.il

Jan 30, 2022
פותחות הכל, פרק 0: רגע לפני שהטירוף מתחיל
01:30

פודקאסט חדש מבית הפודיום: נעמי לבוב וקורין קיציס לוקחות בכל פרק נושא אחד, פותחות לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחות (או משתדלות) לעשות את זה ברמת בכנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם (כך הן מקוות) של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר.  פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.

Jan 20, 2022