Listen to a podcast, please open Podcast Republic app. Available on Google Play Store and Apple App Store.
Het tweede seizoen van de podcastserie Insuline mijn Benzine is vanaf 19 augustus te beluisteren. Na een succesvol eerste seizoen, waarin luisteraars en kijkers een eerlijke inkijk kregen in het leven met diabetes type 1, keren presentatoren Roxanne Kwant en Maarten de Gruyter terug met inspirerende gesprekken.
In het nieuwe seizoen schuiven onder anderen Ronald en Maxime de Boer, Beate van der Weide, Brigitte Heitzer, Anne Fleur Slagt en olympisch medaillewinnaar Noortje de Brouwer aan. Openhartig vertellen zij hoe diabetes type 1 hun leven beïnvloedt. Niet alleen fysiek, maar ook mentaal, sociaal en emotioneel.
Met veel plezier gemaakt voor mensen mét, maar ook zeker mensen zónder diabetes type 1.
👉 Volg updates over de podcast op Instagram via @insulinemijnbenzine
------------
Deze podcast is mede mogelijk gemaakt door Abbott.
Abbott heeft geen invloed gehad op de inhoud van de podcast. De gedeelde meningen zijn van Maarten en Roxanne en vertegenwoordigen niet noodzakelijk die van Abbott. De verstrekte informatie is niet bedoeld als vervanging voor professioneel medisch advies. Individuele symptomen, situaties en omstandigheden kunnen verschillen. Raadpleeg je arts of gekwalificeerde zorgverlener met betrekking tot je aandoening en de juiste medische behandeling.
Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
| Episode | Date |
|---|---|
|
2. Maxime en Ronald de Boer: De hypo die alles veranderde
|
Aug 19, 2026 |
|
1. Anne Fleur Slagt: "Diabetes moet met mij leren leven, niet andersom"
|
Aug 19, 2026 |
|
Aflevering 6: Pubers & school
|
Jun 26, 2024 |
|
Aflevering 5: Eten, afvallen & sport
|
Jun 19, 2024 |
|
Aflevering 4: Acceptatie & onbegrip
|
Jun 12, 2024 |
|
Aflevering 3: Werken en vakantie
|
Jun 05, 2024 |
|
Aflevering 2: Drank, drugs, party & genezing
|
May 31, 2024 |
|
Aflevering 1: Seks, hormonen & zwangerschap
|
May 31, 2024 |
|
Insuline Mijn Benzine
|
May 16, 2024 |